Unibep S.A

Unibep S.A. z Bielska Podlaskiego jest jednym z największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce, funkcjonującym na rynku ponad 65 lat. Jest spółką tylko z polskim kapitałem, od 2008 roku notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Biznes w ramach Grupy Kapitałowej UNIBEP zbudowany jest na pięciu uzupełniających się segmentach: generalnym wykonawstwie w Polsce, generalnym wykonawstwie za granicą,  produkcji modułów drewnianych do budowy i montażu domów wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej, budownictwie drogowym i mostowym oraz działalności deweloperskiej.
Unibep S.A. to największy polski eksporter usług budowlanych, pracuje na rynkach: rosyjskim, białoruskim, norweskim i niemieckim. Firma zbudowała wiele prestiżowych obiektów w kraju:  Operę i Filharmonię Podlaską w Białymstoku, czy biurowiec Corius na terenie warszawskiego Okęcie Business Park, i za granicą, m.in. centrum usługowo – biznesowe „Airport City Sankt Petersburg” z hotelem Crowne Plaza w Sankt Petersburgu, hotel "Victoria" w Mińsku na Białorusi.
Grupa Unibep wciąż się rozwija – w roku 2014 przychód Grupy przekroczył miliard złotych, w firmie pracuje blisko 1000 osób.

Zawartość niniejszego serwisu oraz wszelkie jego elementy, w tym nazwa domeny, logo, plakaty, broszury, zdjęcia, tekst, grafiki i inne pliki oraz materiały, stanowią przedmiot praw własności intelektualnej sygnatariuszy Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie i podlegają ochronie prawnej.

rozwiń

Projekt i wykonanie Zebra Creative