Korzystając z bogatego doświadczenia służby BHP, zdobytego przy realizacji setek inwestycji, Porozumienie opracowało zbiór dobrych praktyk. Są to rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo na budowach i ułatwiające pracę ekipom wykonawczym, które stosujemy na naszych projektach i którymi chcemy dzielić się z innymi. Przygotowaliśmy je w formie kart A4, które każdy chętny będzie mógł łatwo pobrać na swój komputer lub wydrukować. Mamy nadzieję, że nasze dobre praktyki przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa również na budowach wykonawców spoza Porozumienia.

Jeśli posiadacie Państwo sprawdzone rozwiązania, które mogą wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa na budowie i chcielibyście się nimi podzielić, prosimy o kontakt poprzez formularz na stronie. Im większa będzie baza naszych dobrych praktyk, tym większej ilości wypadków być może uda się zapobiec!

Zawartość niniejszego serwisu oraz wszelkie jego elementy, w tym nazwa domeny, logo, plakaty, broszury, zdjęcia, tekst, grafiki i inne pliki oraz materiały, stanowią przedmiot praw własności intelektualnej sygnatariuszy Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie i podlegają ochronie prawnej.

rozwiń

Projekt i wykonanie Zebra Creative