Karmar S.A.

Opublikowano 2017-06-20

KARMAR S.A,. w ciągu swojej dwudziestopięcioletniej działalności, stał się jedną z czołowych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce. Firma oferuje kompleksową obsługę realizowanych projektów - od etapu projektowania po wykonawstwo - we wszelkich aspektach: finansowych, prawnych, i organizacyjnych, dbając jednocześnie o zrównoważony rozwój. Dzięki znajdującym się w szeregach pracowników asesorom systemów certyfikacji BREEAM i LEED, budowy Karmar S.A. uzyskują prestiżowe, zielone certyfikaty.

Karmar S.A od 2007 roku działa w strukturach francuskiej grupy Bouygues - światowego lidera w budownictwie, mediach oraz telekomunikacji. Bouygues generuje średnie roczne obroty rzędu 33 miliardów Euro i zatrudnia około 145 000 pracowników w 80 krajach na całym świecie.

Zawartość niniejszego serwisu oraz wszelkie jego elementy, w tym nazwa domeny, logo, plakaty, broszury, zdjęcia, tekst, grafiki i inne pliki oraz materiały, stanowią przedmiot praw własności intelektualnej sygnatariuszy Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie i podlegają ochronie prawnej.

rozwiń

Projekt i wykonanie Zebra Creative