Kamizelka ostrzegawcza

kamizelka

Kamizelka ostrzegawcza stanowi element ubioru pracownika budowy, gwarantujący jego widzialność w każdych warunkach, niezależnie od pory dnia. Jest to szczególnie ważne dla pracownika i uczestników ruchu drogowego podczas prowadzenia prac drogowych pod ruchem.

Nasze wymagania:
Wymagamy stosowania kamizelek ostrzegawczych przez wszystkich pracowników budowy, zwłaszcza w sytuacjach, gdy nie stosują oni ochronnej odzieży ostrzegawczej, a także przez inne osoby przebywające na terenie budowy. Do stosowania dopuszczamy wyłącznie kamizelki ostrzegawcze, które posiadają certyfikat.

 

 

Systematycznie sprawdzamy:

  • Czy każdy pracownik oraz inna osoba przebywająca na terenie budowy ma na sobie kamizelkę ostrzegawczą?
  • Czy stosowane kamizelki ostrzegawcze posiadają certyfikat?
  • Czy stosowane kamizelki ostrzegawcze nie są zabrudzone, uszkodzone lub zniszczone w stopniu pozbawiającym je własności odblaskowych?
  • Czy kamizelka została dokładnie zapięta, co eliminuje zagrożenia związane z przypadkowym zahaczeniem nią o zewnętrzne przeszkody?

Zawartość niniejszego serwisu oraz wszelkie jego elementy, w tym nazwa domeny, logo, plakaty, broszury, zdjęcia, tekst, grafiki i inne pliki oraz materiały, stanowią przedmiot praw własności intelektualnej sygnatariuszy Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie i podlegają ochronie prawnej.

rozwiń

Projekt i wykonanie Zebra Creative