NDI

Opublikowano 2019-03-12

Grupa NDI to polska grupa kapitałowa z powodzeniem działająca na rynku budownictwa od niemal trzydziestu lat.
Spółki wchodzące w skład Grupy NDI realizują w formule generalnego wykonawstwa zarówno projekty z obszaru budownictwa kubaturowego, jak i budownictwa infrastrukturalnego. Portfolio projektów NDI z zakresu kubatury obejmuje wiele realizacji o wysokim stopniu skomplikowania, jak np. Gdański Teatr Szekspirowski z unikatową na skalę Europy konstrukcją otwieranego dachu czy Terminal T2 Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, realizowany przy zachowaniu pełnej operacyjności obiektu.W obszarze infrastruktury, NDI realizuje projekty w niemal każdym segmencie: od budownictwa drogowego i kolejowego przez projekty dotyczące infrastruktury miejskiej, aż po realizacje z zakresu hydrotechniki i gazownictwa. Wśród największych projektów infrastrukturalnych w dorobku NDI wymienić należy: budowę 152-kilometrowego północnego odcinka Autostrady A1, liczne modernizacje linii kolejowych i tramwajowych na terenie całej Polski czy budowę terminala kontenerowego DCT 2 w Porcie Północnym w Gdańsku. Sukces Grupy NDI oparty jest na filarach takich jak profesjonalizm, jakość, odpowiedzialność i bezpieczeństwo oraz nieustające dążenie do praktycznej realizacji motta: „Budujemy przyszłość”. www.ndi.pl

MCKB

Opublikowano 2019-03-12

MCKB Sp. z o.o. jest jednym z liderów wśród generalnych wykonawców w Polsce, specjalizującym się w realizacji zaawansowanych technologicznie obiektów przemysłowych, logistycznych i komercyjnych, spełniających najwyższe standardy jakości. Misją firmy jest stworzenie społeczeństwu lepszych warunków do życia, pracy i rozwoju w przyjaznym środowisku. MCKB Sp. z o.o. zrealizowała do tej pory ponad 150 inwestycji dla polskich i zagranicznych Inwestorów, zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa.  Priorytetem jest zero wypadków- firma nieustannie dąży do wyeliminowania wszelkich zagrożeń dla zdrowia lub życia ludzi. Główna siedziba MCKB Sp. z o.o. znajduje się w Łodzi, a biuro regionalne we Wrocławiu.

Rembor General

Opublikowano 2017-06-22

Rembor General Sp. z o.o. Sp.k. to Generalny Wykonawca Robót Budowlanych z polskim kapitałem działający na rynku budownictwa przemysłowego. Specjalizuje się w projektowaniu, budowie, rozbudowie i remodelingach zakładów produkcyjnych, hal magazynowych wraz z infrastrukturą oraz galerii handlowych. 25 lat działalności pozwoliło wypracować sprawdzoną i efektywną kulturę organizacyjną. Pięliśmy się w górę od rodzinnej firmy, wyspecjalizowanej w montażu instalacji, przez wykonawcę obiektów przemysłowych i handlowych, aż po status zatrudniającego przeszło 100 osób, czołowego generalnego wykonawcy robót budowlanych w kraju. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, zakorzenionym w lokalnej społeczności oddanym zasadom, w które wierzymy. W trosce o prestiż i satysfakcję klientów, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i profesjonalne podejście do realizowanych inwestycji. Każda prowadzona przez Rembor General budowa spełnia najwyższe standardy BHP, nadzorowane przez dedykowanego inspektora, nieopuszczającego powierzonej mu inwestycji.

Firma realizuje inwestycje zarówno dla polskich, jak i zagranicznych inwestorów, takich jak między innymi Volkswagen Poznań, Electrolux Poland, Ikea Property Poland, Merida, Unibail Rodamco. Zawdzięczamy to dbałości o najwyższą jakość naszej pracy, trosce o inwestorów i spójnemu systemowi wartości, które wyznajemy. Generalny wykonawca Rembor General to biznes oparty na mocnych fundamentach!

Zawartość niniejszego serwisu oraz wszelkie jego elementy, w tym nazwa domeny, logo, plakaty, broszury, zdjęcia, tekst, grafiki i inne pliki oraz materiały, stanowią przedmiot praw własności intelektualnej sygnatariuszy Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie i podlegają ochronie prawnej.

rozwiń

Projekt i wykonanie Zebra Creative