Rembor General

Opublikowano 2017-06-22

Rembor General Sp. z o.o. Sp.k. to Generalny Wykonawca Robót Budowlanych z polskim kapitałem działający na rynku budownictwa przemysłowego. Specjalizuje się w projektowaniu, budowie, rozbudowie i remodelingach zakładów produkcyjnych, hal magazynowych wraz z infrastrukturą oraz galerii handlowych. 25 lat działalności pozwoliło wypracować sprawdzoną i efektywną kulturę organizacyjną. Pięliśmy się w górę od rodzinnej firmy, wyspecjalizowanej w montażu instalacji, przez wykonawcę obiektów przemysłowych i handlowych, aż po status zatrudniającego przeszło 100 osób, czołowego generalnego wykonawcy robót budowlanych w kraju. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, zakorzenionym w lokalnej społeczności oddanym zasadom, w które wierzymy. W trosce o prestiż i satysfakcję klientów, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i profesjonalne podejście do realizowanych inwestycji. Każda prowadzona przez Rembor General budowa spełnia najwyższe standardy BHP, nadzorowane przez dedykowanego inspektora, nieopuszczającego powierzonej mu inwestycji.

Firma realizuje inwestycje zarówno dla polskich, jak i zagranicznych inwestorów, takich jak między innymi Volkswagen Poznań, Electrolux Poland, Ikea Property Poland, Merida, Unibail Rodamco. Zawdzięczamy to dbałości o najwyższą jakość naszej pracy, trosce o inwestorów i spójnemu systemowi wartości, które wyznajemy. Generalny wykonawca Rembor General to biznes oparty na mocnych fundamentach!

powrót

Zawartość niniejszego serwisu oraz wszelkie jego elementy, w tym nazwa domeny, logo, plakaty, broszury, zdjęcia, tekst, grafiki i inne pliki oraz materiały, stanowią przedmiot praw własności intelektualnej sygnatariuszy Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie i podlegają ochronie prawnej.

rozwiń

Projekt i wykonanie Zebra Creative