PORR S.A.


PORR S.A.łączy dwie uzupełniające się cechy: kompetencje inżynierskie i mentalność usług. Wchodzimy w skład uznanej na świecie Grupy PORR S.A. , dzięki czemu mamy nieograniczony dostęp do najnowocześniejszych technologii. 

Dla firm z sektora energetycznego, przemysłowego, użytkowników nieruchomości oraz infrastruktury wyznaczamy standardy na całym świecie. Wysoka jakość, kompetencje technologiczne i długoletnie doświadczenie są podstawą naszego sukcesu. Wszędzie gdzie pracujemy, mamy pewność, że nasi klienci mogą skupić się na tym, co robią najlepiej: ich podstawowej działalności. Dzięki zaangażowaniu 14.000 osób z całej Grupy PORR podnosimy jakość codziennej pracy i życia ludzi na całym świecie: projektujemy i finansujemy, utrzymujemy i naprawiamy, budujemy i eksploatujemy. 
Głównym polem naszych działań jest szeroko pojęte budownictwo komunikacyjne. Wiedza i doświadczenie  pozwalają nam dostarczać klientom kompleksowe usługi i rozwiązania. Nastawienie na rozwój i utrzymywanie najwyższych standardów pozwoliło nam stać się liderem w branży budownictwa komunikacyjnego.
Oferta PORR S.A. bazuje na pięciu oddziałach, z których każdy jest wysoce wyspecjalizowaną jednostką o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji. Dzięki połączeniu wiedzy i praktyki z dziedziny budowy dróg i mostów, obiektów hydrotechnicznych oraz szeroko pojętego budownictwa inżynieryjnego, jesteśmy w stanie zapewnić wszechstronny serwis w pełni dopasowany do wymagań i potrzeb naszych klientów. Te oddziały to:  Oddział Mostowy;  Oddział Drogowy; Oddział Inżynieryjny; Oddział Fundamentowania; Oddział Energetyczny oraz Baza Techniczna i Laboratorium technologiczne. 


 

Zawartość niniejszego serwisu oraz wszelkie jego elementy, w tym nazwa domeny, logo, plakaty, broszury, zdjęcia, tekst, grafiki i inne pliki oraz materiały, stanowią przedmiot praw własności intelektualnej sygnatariuszy Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie i podlegają ochronie prawnej.

rozwiń

Projekt i wykonanie Zebra Creative